O kursach

Cały kurs (z wyżywieniem, noclegiem i zaplanowanymi aktywnościami) wyniesie Cię nie więcej niż 30 euro! Płacisz jedynie za dojazd do miasta, w którym odbywa się wybrany przez Ciebie kurs. Jest to możliwe dzięki wysiłkom organizatorów, którzy szukają sponsorów i partnerów. Wspierają nas uczelnie i firmy, które chętnie inwestują w młodych inżynierów. BEST jako organizacja non-profit nic nie zarabia na kursach – studenci działają w niej dla własnej satysfakcji oraz w celu zdobycia cennego doświadczenia. W jednym kursie uczestniczy 20-30 studentów różnych narodowości.

BEST Courses

BEST Courses on Technology
Każdy kurs posiada temat przewodni związany ze studiami technicznymi. Jako uczestnik takiego wyjazdu w ciągu dnia zdobywasz cenną wiedzę podczas szkoleń, a wieczorami masz okazję zakosztować rozrywki.

BEST Courses on Career Related Skills
Kursy wyglądają bardzo podobnie do tych związanych ze studiami technicznymi, jednak podczas nich szkolisz tzw. umiejętności miękkie, które przydadzą Ci się w przyszłym życiu zawodowym.

BEST Events on Education

To seminaria trwające ok. 6 dni, podczas których spotykają się przyszli inżynierowie oraz profesorowie z Europy. Celem tych spotkań jest znalezienia nowych dróg dla szkolnictwa wyższego w Europie.

BEST Courses on Applied Engineering

Są to konkursy, podczas których studenci w czteroosobowych zespołach mają szansę pokazania swoich umiejętności – zarówno technicznych, jak i umiejętności miękkich (jak zarządzanie grupą, budowanie relacji, organizacja pracy). Grupy rywalizują w różnych kategoriach: Team Design, Case Study, negocjacje i debaty.